KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9963508

nr 996 3508

Pastell

Wahlberg, figurer, signerad, 39x24

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 november 2015
kl 20:09:51